Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. close

Natala Bee

Natala Bee
Natala Bee – Seria tych błystek obrotowych jest efektem realizacji autorskiego pomysłu firmy ABC o błystkach modułowych Pomysł zakładał możliwość budowy różnych wielkości obrotówek,w ramach jednej serii,w oparciu o wykorzystanie tych samych elementów.Różniłyby się one jedynie ilością modułów w korpusie.Za podstawowy moduł przyjęto element korpusu w kształcie pierścienia odpowiednio wyprofilowanego. Połączenie 1,2,3,4 lub 5 pierścieni daje odpowiednią wielkość obrotówki i jest jej cechą charakterystyczną co bardzo ułatwia wyszukanie jej w pudełku z różnymi przynętami.Należy nadmienić,że korpusy są wytoczone z jednego kawałka mosiądzu a nie powstały w wyniku złożenia kilku modułów.Korpusy we wszystkich wielkościach są zabezpieczone ręcznie polerowaną oksydą.Cechą charakterystyczną tej serii obrotówek jest również unikatowy wzór tłoczenia skrzydełka.Dzięki ukośnie przetłoczonym paskom błystka wygląda oryginalnie i po prostu jest ładna.Błystki z tej serii okazały się też bardzo skuteczne co pokazały testy przeprowadzone podczas połowów sprawdzających.Dodatkową zaletą tych błystek jest skupiona stosunkowo duża masa.Czyni to je mało wrażliwymi na podmuchy wiatru i pozwala na dalekie i celne rzuty.Skrzydełka wykonane są z blachy mosiężnej lub miedzianej i zmontowane są na polerowanym drucie kwasoodpornym.Obrotówki te uzbrojone są w wysokiej jakości podkuwane francuskie kotwice Cannelle, które są zaopatrzone w czerwony wabik igielitowy.Tradycyjnie oferowane są w dziesięciu podstawowych wariantach kolorystycznych.
Błystki te sprawdzają się we wszystkich rodzajach łowisk a zwłaszcza w wodach bieżących gdzię prąd wody wspomaga start i prowadzenie tych mocno przeciążonych przynęt.

Podkategorie


Koszyk  

jest pusty

Promocje

Aktualnie brak promocji

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tę chwilę